O nas

ARBET to firma produkcyjno-usługowa powstała w 1991 roku.


Od samego początku istnienia specjalizujemy się w produkcji betonu towarowego i prefabrykatów betonowych. Jest to główny profil naszej działalności. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą kruszyw i materiałów budowlanych oraz obsługą transportową zamówionych towarów.

Wieloletnie doświadczenie zaowocowało zaufaniem kilku tysięcy Klientów  i zdobyciem pozycji jednego z czołowych producentów betonu w regionie. Na przestrzeni 28 lat działalności obsłużyliśmy niezliczoną ilość budów i dostarczyliśmy niezliczoną ilość betonu. Współpracowaliśmy przy realizacji setek niewielkich, jak również potężnych inwestycji. Naszą wizytówką jest udział w realizacji takich przedsięwzięć jak:
– budowa Biurowca PAZIM – wizytówki miasta i najwyższego budynku w Szczecinie

– budowa Centrum Handlowego GALAXY – popularnego miejsca zakupów i spotkań mieszkańców Szczecina i regionu
– budowa Centrum Symulacji Medycznej PUM w Szczecinie – jednego z najnowocześniejszych obiektów szkolących studentów kierunków medycznych
– budowa Basenu Olimpijskiego
– przebudowa Bulwarów Nadodrzańskich – wyjątkowej atrakcji dla mieszkańców, turystów czy żeglarzy
– i wielu innych.

Aby pozostać konkurencyjnym, na bieżąco zwiększamy zakres naszych inwestycji i działalności oraz dbamy o wysoką jakość oferowanych produktów i usług. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i nowe technologie. Posiadamy m. in. dobrze rozwiniętą bazę transportową. Dzięki niej oraz doskonale zorganizowanej logistyce oferujemy szybkie i niezawodne dostawy do Klienta.

Oprócz powyższego zakresu działalności, dodatkowo postawiliśmy na dywersyfikację swojej działalności, rozszerzając obszar działań o usługi noclegowe i najem nieruchomości na terenie Szczecina.

Posiadamy atrakcyjną ofertę cenową oraz zapewniamy profesjonalną i błyskawiczną obsługę. Rzetelnie realizujemy zarówno duże zlecenia jak i  małe, jednorazowe zamówienia.

Nasze produkty dostarczamy na tereny budów: domów jednorodzinnych, osiedli mieszkaniowych, szkół, dróg, kompleksów biurowo-usługowych, sportowo-rekreacyjnych czy handlowo-magazynowych. Obsługujemy firmy budowlane, instytucje, deweloperów jak i klientów indywidualnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i stałej współpracy.

ZAUFAŁO NAM JUŻ WIELU. ZAUFAJ I TY!